İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Kurulduğu ilk günden bugüne oldukça yüksek oranda tercih sebebi olan bir hastane olan Özel Düzce Çağsu Hastanesinde doğum yapmak isteyenler için oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir. Özel Çağsu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman 3 hekim ile hizmet vermektedir.

Normal Doğum, Sezaryen Doğum ve Epidural Doğum seçeneklerinin yüksek oranda tercih edildiği bir hastane olmaktadır. Hepsi birbirinden uzmanlaşmış ve deneyim sahibi olmuş doktorlara ev sahipliği yapmaktadır.

Özel Çağsu Hastanesi Tedavi Yorumları

ilk gebeliğimin takibi için gittim. Çok ilgiliydi. Biz daha sormadan her şeyi en detayına kadar anlattı. Nelere dikkat etmem nelerden kaçınmam gerektiğiyle ilgili bilgi verdi. Gebeliğimin diğer takipleri için de inşallah kendisiyle devam etmeyi istiyoruz. Kendisine bu kadar ilgili olduğu için bir kez daha teşekkür ediyorum.
Oldukça güzel bir hastane olmakla birlikte ebelerin hepsi birbirinden değerli ve çözüm odaklı yaklaşıyorlar.
Doğumumu burda sağolsun hem fiyatlar uygun hemde ilgileniyorlar.

Duzce Ozel Cagsu Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari D zce zel a su Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Çağsu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0380 524 16 66

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir