Özel Hastane Doğum Fiyatları

Edirne Özel Trakya Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Edirne’de hizmet veren özel Trakya hastanesi 41 adet etek kapasitesi, iki ameliyat salonu ile hizmet vermektedir. Verdiği hizmet ile oldukça bir beğeni toplayan özel Trakya hastanesi yılda yaklaşık olarak 100.000 vatandaşa hizmet vermektedir bu sebepledir ki oldukça yüksek bir beğeni kotasına sahip olduğundan hemen hemen halkın her kesimi tarafından tercih edilmektedir. Kadın doğum hastalıkları alanında oldukça uzman doktorlar tarafından hizmet veren özel Trakya hastanesi doğum yapacak anne adayları için bu mükemmel sürecin daha mükemmel geçmesini sağlamaktadırlar.

Özel Trakya Hastanesi Tedavi Yorumları

Benim için güler yüz çok önemlidir ve bu hastanenin kadın Doğum servisinde çalışan görevli arkadaşlar güleryüzlü oldukları gibi çok ilgililer
Hastanenin doktorları ve çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Edirnede tercih edilebilecek tek yer. Özel trakya hastanesine sundukları hizmet için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Gerek doktorları gerekse personelleri olsun hepsi çok ilgili ve güleryüzlüydü. Genç çalışan olması tüm işleri kolaylaştırıyor gerçekten.

Edirne Ozel Trakya Hastanesi Dogum Ucretleri Edirne zel Trakya Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Trakya Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 EDİRNE
Tel: +90 284 225 0000 Pbx
Whatsapp: +90 553 890 0911

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu