İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Edirne Özel Trakya Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Edirne’de hizmet veren özel Trakya hastanesi 41 adet etek kapasitesi, iki ameliyat salonu ile hizmet vermektedir. Verdiği hizmet ile oldukça bir beğeni toplayan özel Trakya hastanesi yılda yaklaşık olarak 100.000 vatandaşa hizmet vermektedir bu sebepledir ki oldukça yüksek bir beğeni kotasına sahip olduğundan hemen hemen halkın her kesimi tarafından tercih edilmektedir. Kadın doğum hastalıkları alanında oldukça uzman doktorlar tarafından hizmet veren özel Trakya hastanesi doğum yapacak anne adayları için bu mükemmel sürecin daha mükemmel geçmesini sağlamaktadırlar.

Özel Trakya Hastanesi Tedavi Yorumları

Benim için güler yüz çok önemlidir ve bu hastanenin kadın Doğum servisinde çalışan görevli arkadaşlar güleryüzlü oldukları gibi çok ilgililer
Hastanenin doktorları ve çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Edirnede tercih edilebilecek tek yer. Özel trakya hastanesine sundukları hizmet için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Gerek doktorları gerekse personelleri olsun hepsi çok ilgili ve güleryüzlüydü. Genç çalışan olması tüm işleri kolaylaştırıyor gerçekten.

Edirne Ozel Trakya Hastanesi Dogum Ucretleri Edirne zel Trakya Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Trakya Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 EDİRNE
Tel: +90 284 225 0000 Pbx
Whatsapp: +90 553 890 0911

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir