Özel Hastane Doğum Fiyatları

Edremit Özel Körfez Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2010 yılından  beridir Balıkesir İlinin Edremit İlçesinde hizmet vermektedir. Ah sınıfı bir hastane olmaktala birlikte aynı zamanda SGK ile anlaşması bulunan bir hastanedir. 10.000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet veren Özel Edremit Körfez Hastanesi 78 yatak kapasitesine sahiptir.

Uzman doktor ve hemşirelerin kontrolünde yeni doğan yoğun bakım ünitesine sahip olmasıylada bilinen, Özel Körfez Hastanesinde normal doğum sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Doğumun ilk anından son anına kadar yanınızda yer alan personelleri ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile mükemmel bir yaklaşım sizleri bekliyor.

Özel Körfez Hastanesi Tedavi Yorumları

Ağustosta doğum yaptım,doktorum mükremin beydi,sakinliğiyle beni doğuma hazırladığı için,her soruma anında cevap verdiği için asistanı Nuray hanıma tesekkürlerimi iletmek istiyorum 9 ay nasıl geçti bilmiyorum,ve ayrıca yenıdoğan katında bankoda Merve hanımada ilgisi için teşekkürler..
10 Kasım da doğum yaptık doktorumuz buket hanım bizimle iyi ilgilendiler memnun kaldık teşekkür ederiz
2019 da oğlumu,15 ay sonrasında kızımı başarılı sezeryan doğum yapmami sağlayan Mükremin Ceylan’a çok teşekkür ederim 🙏 her kontrolüm de gerekli ilgiyi güzel yüzü gösteren asistanı Nuray hanıma çok teşekkür ederim 🙏
17/08/2020bu tarih benim için önemini anlatamam en mutlu anım anım hayalim umudum Edremit özel Körfez hastanesinde doğum yaptığım gün syn Dr.Mükremin Ceylan ve onun çok kıymetli Sekreteri Nuray eryiğit ameliyathane ekibi ve 5.kat hemşirelerine ne kadar teşekkür etsek az kalır 🙏🙏
Eşim bu hastanede normal doğum yaptı. Gebelik izlem sürecini Op. Dr. Zuhal Olgunelma ile birlikte yürüttük. Doğumu da bizzat kendisi yaptırdı. Tüm süreç boyunca ilgi, alaka, güler yüz, bilgilendirme, servis katı hizmetleri, tek kişilik odada konaklama dahil her şey harikaydı. Personele ve hastaneye teşekkür ediyoruz.

Edremit Ozel Korfez Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Edremit zel K rfez Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Körfez Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy-Edremit/BALIKESİR
Telefon:+90 (266) 372 00 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu