Özel Hastane Doğum Fiyatları

Elazığ Özel Hayat Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Elazığ şehrinde hizmet veren ve 1982 yılında  beridir verdiği hizmet ile akıllarımızda yer edinen Özel Elazığ Hayat Hastanesi doğum işlemleri için tercih edilen özel hastanelerden biridir.  BEBEK DOSTU HASTANE ünvanını kazanmış sayılı hastanelerden biri olan Özel Hayat Hastanesinde 105 yatak kapasitesine ve 1 adet modern doğumhaneye sahiptir. Doğum yapmak için birbirinen güzel odalara ve modern yapısı ile tüm teknolojik gelişmeleri takip eden cihazları ile hizmet veren Özel Hayat Hastanesinde doğum işlemleri hızlı ve etkili geçmektedir.

Özel Hayat Hastanesi Tedavi Yorumları

Tüm hocalarıma ve hemşire hanımlara sonsuz teşekkür ederim güler yüzlü oluşunuz samimiyetiniz aynı zamanda işinizi bu kadar iyi yapmanız benim için çok ayrı bir yerde bu hastanede anne oldum benim için Elazığ’ın en başarılı hastanesi sizlersiniz.
Cok gzl bir hastane derya hanima bayildim asiri ilgili hemsireler cok iyi herkese tavsiye ediyorum . Kadin dogum doktorumuz şükrü beye cok tesekur ediyorunn. Maddi ve manevi yardilarina acik her zamn acik.
Öncelikle hastane temiz ve hijyenik. Alanında başarılı doktorları var. Tedavim süresinde Derya Çağraş Hanım çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Teşekkür ederiz herşey için Özel Hayat Hastanesi…

Elazig Ozel Hayat Hastanesi Dogum Ucretleri Elaz zel Hayat Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Hayat Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0424 212 57 55
Adres: Rızaiye, Tatlı Sk. No:1, 23200 Elâzığ Merkez/Elazığ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu