Özel Hastane Doğum Fiyatları

Elazığ Özel Medical Park Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Doğum alanında oldukça uzmanlaşan bir hastane olan Özel Medical Park Hastanesi doğum işlemleri için bulunmaz bir hastane diyebiliriz. Elazığda verdiği hizmet ile akıllarımızda yer edinen Özel Medical Park Hastanesi 19 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve 3 adet doğumhanesi ile hizmet vermektedir. 206 adet yatak kapasitesi ile oldukça geniş bir platformda hizmet veren Elazığ Özel Medical Park Hastanesi doğum yapacak anne adayları için oldukça yüksek bir beğeniye sahiptir.

Elazığ Özel Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Elazığ medikalpark hastanesi koroner yogun bakım hemsirelerinin hepsi cok ilgili ve tecrubeli ve guler yüzlüler personellerden saray heval umaya sammimeyetinden dolayi cok tesekkur ederim cokda güler yüzlüydü. hemsirelerden özellikle Gülnaz ve Derya hanıma ayrıca teşekkür ederim.
Başta Doktorum Fadlı bey ve ekibindeki Zafer bey vee çok güzel enerjisiyle ve hep bizim yanımızda olan Hemşire Aylin hanıma❤️❤️ 6. Kat hemşireleri Elçin hanım Nurgul hanım ve pembe hemşire hanım o kadar ilgili bilgili ve çok sıcak davrandıkları için hepsine tek tek teşekkür etmek istiyorum…Yolum sizle iyiki kesişmiş yine görüşmek dileğiyle sağlıkla inşAllah…
Kaliteli hizmet Güler yüzlü personel genel cerrahi ve dalında uzman doktorlarıyla bölgemize ve yöremize hizmet eden değerli bir kuruluştur. 3. Kat hemşirelerinden seda hanıma özellikle teşekkür ederiz diğer hemşire arkadaşlarının ilgi ve alaka karından dolayı teşekkür ederiz.

Elazig Ozel Medical Park Hastanesi Dogum Ucretleri Elaz zel Medical Park Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Elazığ Özel Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Elazığ
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (424) 234 80 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu