İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Erzurum Özel Buhara Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

1996 yılına dayanan temelleri ve edindiği tecrübe ile her daim kendini geliştiren Özel Buhara Hastanesi 2 adet doğumhanesi ile hizmet vermektedir. Toplamda 26 adet yeni doğan yoğunbakım ünitesine sahip olan Özel Buhara Hastanesinde her türlü duruma karşılık olarak çözüm üretilebilmekte ve sonuç sağlanabilmektedir. Doğum konusunda alanında uzman hemşire, ebe ve doğum doktorları ile çalışan özel Buhara  Hastanesinde doğum yapmanın büyük bir parçası olmak oldukça güzel olacaktır. Normal Doğum, Sezaryen doğum ve Epidural Doğum alanlarında hizmet veren Özel Buhara Hastanesi Doğum yapmak isteyen anne adayları için güzel bir tercih olmaktadır.

Erzurum Özel Buhara Hastanesi Tedavi Yorumları

Özgür hocamızı ilk tanıdığımız andan itibaren bize ilgisini eksik etmemiş doğum öncesi ve sonrası da bu ilgi artarak devam etmiştir.Diğer doktorların aksine sabırla uzun uzun ultrasonda muayene yapmış bebeğimiz hakkında sorduğumuz her soruya ayrıntılı verdiği cevaplarla Güler yüzüyle bizi hayran bırakmıştır.Her anne ve baba adayına gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Teşekkür ederiz hocam.
Hastahane personeli ve doktorlarınızdan genel anlamda memnunum.guler yüzle işini yapan personeli karşımızda görünce ağrılarımız diniyor sanki 🙂 Humeyra Hanım doğum takibimi yakından yaptı ve doğum hayal ettiğimden çok çok kolaydı kendisine ve ekibine tesekkurlerimi sunuyorum.
Merhaba bugün hastahaneniniz doğum bölümünden çok detaylı ve bilinçli bir görüşme gerçekleştirdiğim Nurcan hanıma buradanda özellikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum bilginiz ve ilginiz için cok teşekkür ederim dilerim sizin gibi başarılı personelleri daha iyi yerlerde değerlendirirler tekrar teşekkür ederim 🙏🏻❤️

Erzurum Ozel Buhara Hastanesi Dogum Ucretleri Erzurum zel Buhara Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Erzurum Özel Buhara Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Palandöken Kavşağı, Atatürk Blv. No:3, 25100 Palandöken/Erzurum
Telefon: 0850 440 00 25

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir