Eskişehir Özel Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Eskişehir’de hizmet veren Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi 5720 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan hastanedetopladmda 63 yatak bulunmaktadır. 15 adet yoğun bakım yatağının yanında 6 adet yenidoğan küvöz bulunmaktadır. 4 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekte olan Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi 5 adet kadın hastalıkları ve doğum doktoru ile hizmet vermektedir.

Özel Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastanenin personellerinden özelliklede 09.08.2018 tarihi gece saat 3.30 4. kat doğum hemşiresi, ebesi . temizlik personeli gece nöbetinde olan hemşirelerin yardımı ilgisi alakasını ödüllendirilmesini teşekkür edip taktir edilmesini isterim . Ben hiç bir hastanede bukadar ilgi alaka ne gördüm nede duydum . çok memnun kaldık hastanede değilde sanki oteldeymişiz gibi bir hizmet ve ilgiydi çok teşekkür ediyoruz tekrar tekrar . Çalışana teşekkür en büyük ödül ve motivedir.
Anadolu özel hastanesi Acil servisinde çalışan tüm çalışanlara,Doktor Uğur beyin göstermiş olduğu ilgiye,Beyza hemşire ye (hastalara tüm insani duyguları ile yardım etmesi!!!) gönülden teşekkürler,..
Dr. Duygu Büşra Arslanoğlu çocuğumun 5 aydır devam eden korkunç pişiğini ilk görüşte teşhis edip verdiği tedaviyle iileştiren doktor. 5 ay boyunca 2 pediatrist 2 dermatolog 1 genel cerrah 1 gastroenteroloji uzmanı ve 1 alerji uzmanına gittikten sonra Allah karşıma Duygu hocamı çıkardı. Çölyaktan candida mantarına bağırsak çatlağından alerjiye bir çok teşhis koyuldu ve tedavi uygulandı. Duygu hanım görür görmez enfekte olmuş mantar mikrobu dedi ve çok şükür yavrum artık iyileşti.Allah sizden razı olsun.

Eskisehir Ozel Anadolu Hastanesi Dogum Ucretleri Eski ehir zel Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Merkez Bina: Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 Odunpazarı/Eskişehir
Telefon:+90 (222) 221 48 48

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir