Özel Hastane Doğum Fiyatları

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Eskişehir’de hizmet veren ve toplamda 1544 yatak kapasitesine sahip olan Özel Gürlife Hospital Mükemmeliyetçi yapısı ve her daim kendini geliştirmesiyle akıllarımızda yer edinmiştir. Hastanenin modernlikçi yapısı ve argo çalışmalarına verdiği önem ile karşımıza çıkan Özel Gürlife Hastanesi doğum yapmak isteyen anne adayları için en üst seviyede hijyen kurallarına uygun olarak doğum yapılmaktadır. Profesyonelliği ve temizliği en ön safhada tutan bu hastanede doğum yapmak büyük ayrıcalık diyebiliriz.

Özel Gürlife Hastanesi Tedavi Yorumları

.60 liraya muayene olmak , 2000 liraya doğum yapmak ve sanki bu dünyaya ilk biz çocuk getirmişiz gibi ilgi görmek harikaydı.doktorun anlayış ve güleryüzü,personelin ilgisi ve güleryüzü bizi çok mutlu etti.Allah sizden razı olsun..bu fiyatlara bu hizmeti vererek Eskişehir de tam da ihtiyacımız olan hastaneyi bize sunduğunuz için Allah sizden bin kere razı olsun.
Mükemmel bir hastane. Hamileliğin süresince Kadın doğum polikliniğinde kontrollerimi yaptırdım. Bu hastanenin kapanmasını kesinlikle istemiyorum. Şehrimiz için büyük bir kayıp olur…
Dört dörtlük bir hastane , doğum doktorum Mehmet Zafer TİFTİK ve çocuk doktoru Yalçın KARA başta olmak üzere bütün ekip tüm süreç boyunca ilgili ve güler yüzlü davrandı . Bundan dolayı hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eskişehir’de hastaya para olarak bakan, bir karış suratla dövercesine işini yapan sözde özel hastaneler içinde Gürlife gerçekten özel ilgi ,uygun fiyat , temiz hijyenik ortamıyla beş yıldızı hakediyor .

Eskisehir Ozel Gurlife Hastanesi Dogum Ucretleri Eski ehir zel G rlife Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Gürlife Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Akınsel Sok. No:1 Tepebaşı Eskişehir
Telefon: 444 2 026 | +90 222 211 0 211

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu