İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Eskişehir’de hizmet veren ve toplamda 1544 yatak kapasitesine sahip olan Özel Gürlife Hospital Mükemmeliyetçi yapısı ve her daim kendini geliştirmesiyle akıllarımızda yer edinmiştir. Hastanenin modernlikçi yapısı ve argo çalışmalarına verdiği önem ile karşımıza çıkan Özel Gürlife Hastanesi doğum yapmak isteyen anne adayları için en üst seviyede hijyen kurallarına uygun olarak doğum yapılmaktadır. Profesyonelliği ve temizliği en ön safhada tutan bu hastanede doğum yapmak büyük ayrıcalık diyebiliriz.

Özel Gürlife Hastanesi Tedavi Yorumları

.60 liraya muayene olmak , 2000 liraya doğum yapmak ve sanki bu dünyaya ilk biz çocuk getirmişiz gibi ilgi görmek harikaydı.doktorun anlayış ve güleryüzü,personelin ilgisi ve güleryüzü bizi çok mutlu etti.Allah sizden razı olsun..bu fiyatlara bu hizmeti vererek Eskişehir de tam da ihtiyacımız olan hastaneyi bize sunduğunuz için Allah sizden bin kere razı olsun.
Mükemmel bir hastane. Hamileliğin süresince Kadın doğum polikliniğinde kontrollerimi yaptırdım. Bu hastanenin kapanmasını kesinlikle istemiyorum. Şehrimiz için büyük bir kayıp olur…
Dört dörtlük bir hastane , doğum doktorum Mehmet Zafer TİFTİK ve çocuk doktoru Yalçın KARA başta olmak üzere bütün ekip tüm süreç boyunca ilgili ve güler yüzlü davrandı . Bundan dolayı hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eskişehir’de hastaya para olarak bakan, bir karış suratla dövercesine işini yapan sözde özel hastaneler içinde Gürlife gerçekten özel ilgi ,uygun fiyat , temiz hijyenik ortamıyla beş yıldızı hakediyor .

Eskisehir Ozel Gurlife Hastanesi Dogum Ucretleri Eski ehir zel G rlife Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Gürlife Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Akınsel Sok. No:1 Tepebaşı Eskişehir
Telefon: 444 2 026 | +90 222 211 0 211

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir