Özel Hastane Doğum Fiyatları

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

13 yıllık bilgi birikim ve deneyim ile mükemmel bir yaklaşım ile hizmet veren Ümit Tıp Merkezi kendini geliştirerek, Özelini Ümit Hastanesi olarak 10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu ve  103 yatak kapasitesine sahiptir.  Kritik tüm operasyonlarda mükemmel şekilde hizmet veren ve  Özel Ümit Hastanesi aynı zamanda Özel Ümit Vişnelik Hastanesi olarak farklı bir hastaneyede sahiptir. Doğum yapmak isteyen anne adayları için hemen hemen mükemmel sonuçları bir araya getiren ve her türlü problemde profesyonel bir şekilde hizmet verme anlayışına sahiptir.

 Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Tedavi Yorumları

Annemin tedavisi icin geldigim hastaneniz personelinden Uzm.Dr.Hasan Akdemir ‘e, zemin kat veznede genelde tek çalışan hanımefendiye ilgi, alaka ve işlerini layıkıyla yapmalarından dolayı teşekkür ederim.
05/08/2021 tarihinde dedemin diz protezi ameliyatı Bülent doktor tarafından başarıyla gerçekleştirildi.Buradan Bülent doktor ve ekibine teşekkürlerimi iletirim.
Hakan bozoğlu kişilik karakter ve mesleki deneyim ve tecrübe olarak kaliteli başarılı bir insan başarılarılarının devamını diliyorum meslektaşları tarafından örnek alınması gereken bir insan bize güven ve sağlıklı bir yaşam sağladı her şey için çok teşekkür ediyoruz İyiki sizin gibi bir doktor şehrimizde var sonsuz teşekkürler

Eskisehir Ozel Umit Hastanesi Dogum Ucretleri Eski ehir zel mit Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

 Özel Ümit Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Batıkent, Gerekli Sokak No:13, Karagözler/Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye
Telefon: 0222 335 03 35

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Vişnelik Mh.Şehit Yusuf Turgut Sk.No:3Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu