Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel Akademi Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Gaziantep’in Tam Kalbinde Yer Alan Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Doğum Yapmak Isteyen Anne Adaylarının Tercihleri Arasında Yer Almaktadır. Özel Akademi Hastanesi Sağlıkta Ön Plana Çıkmakta Birlikte Hasta Memnuniyetini En Üst Sıraya Taşımayı Hedeflemektedir. Aynı Zamanda Anne Adayları Için Doğumdan Önce Ve Doğumdan Sonra Kontrol Yapılmakla Birlikte, Bebek Bakımı Hakkında Bilgilendirmeler Ve Emzirme Konularında Yardım Edilmektedir. Gaziantep Özel Akademi Hastanesi Doğum Fiyatları Şöyle;

 

Gaziantep Özel Akademi Hastanesi Tedavi Yorumları

O kadar kadın doğum uzmanı gezdim ama Arif Yılmaz gerçekten çok farklı 27.12. 2019 tarihinde sabah üstü serklaj ameliyatı oldum ameliyathanedeki bütün personeller ayrı ayrı mükemmel insanlar. Doktorum Arif Yılmaz ı ise anlatacak kelime yok. Herkese tavsiye ederim.
Ekim 2018 de yengem hastahanenizde sezeryan oldu ve memnuniyetimizi bi türlü dile getiremedik . Kadın doğum servisinde vip odada kaldık 26 ekim de bizimle ilgilenen meslektaşım olan hemşire arkadaşlara teşekkür ediyorum . Gayet profosyonel bir şekilde hastam ameliyathaneye indirilip getirildi bütün kontrollerini saglayip surekli odamıza girip çıktılar Gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum .
Muayene ve doğumumu ibrahim büyükbeşe de yaptim. Ilgi alaka bilgi ve becerisinden dolayı kendisine bir teşekkürü borç bilirim. Ayrıca doğum esnasında tam bir destekcimdi çok iyi moral ve motivasyon verdi ne kadar teşekkür etsem azdır. Normal doğum yaptım sayesinde destegiyle.Herkesin gözü kapalı güvenebileceği bir doktor.
Öncelikle Dr ibrahim büyükbeşe olmak üzere doğum hanede çalışan tüm ebe arkadaşlarıma çok tşk ederim.Çok kibar ,güler yüzlü bir yaklaşımları var. Gece nöbetlerinde tecrübeli ebelerin olması gerçekten bu işin önemsendiğini gösteriyor.Temizlik personellerine gelince yönetimin bu konuda daha hassas davranıp eleman sayısını arttırması gerekiyor.Hizmet güzel fakat eleman sıkıntısı çözülürse sahada güzel olabilir.Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok tşk ederim .

Gaziantep Ozel Akademi Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Akademi Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Gaziantep Özel Akademi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160 Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon: (0 342) 335 68 68

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu