Gaziantep Özel Anka Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2016 yılında kurulan ve halen hizmet veren Özel Anka Hastanesi 13.000 Metrekare kapalı alan üzerine kurulu olmakla birlikte, 75 yatak kapasitesine sahitir. Yenidoğan Yoğun bakım ünitesine sahip olan Özel Anka Hastanesi Modern bir doğumhaneye  sahiptir. 24 saat kesintisiz. Nöbetçi Doğum Uzmanı bulunduran Özel Anka Hastanesi mükemmeliyetçi yaklaşıma sahip bir hastahane olmaktadır.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi Tedavi Yorumları

İki bebeğimde Anka hastanesinde doğdu doktorumuz yasemin dokuzoglu sayesinde iki bebegimide normal doğum yaptım yasemin hocam olmasa o güveni alamasam normal doguramazdim. Gebeliğin başında çok özel hastane gezdim ama ankada karar verdim çok güzel iki dönem gebelik ve doğum süreci geçirdim.
Geçen yıl kadın doğum uzmanı olan mustafa hocanın arkadaşlar ve referans aracılığıyla tanışma fırsatımız oldu kendisinin 13 ay boyunca ilgisini alakasını asla bırakmadı ve bizlere allah nasip etti ve kendisi vesile olarak kız bebek dünyaya getirdik Ayrıca teşekkürler Hastaneye gelince tesis ve personel bakımından muhteşem. Poliklinik ve acil bölümünde özellikle hemşire, oda personelleri ve çalışanları müthiş nazik, ilgili ve bilgili.ferah ve kullanışlı. Her türlü ihtiyaç en ince detayına kadar düşünülmüş. Evet standart bir hastaneye göre tüm işlemler paha olarak oldukça yüksek. Ancak ödediğiniz kuruşun hakkını fazlasıyla alıyorsunuz.
Ben yeni Doğum yaptım 9 ay boyunca tüm kontrollerimi Anka hastanesine giderek yaptırdım doktorum Hasan Barş Hamidanoğlu’ydu Gerçekten çok memnun kaldım hamilelik süreci boyunca doğumumda da çok ilgilendi . Hemşireleri de aynı şekilde ilgili davrandılar. Tavsiye ediyorum ..
Kadın doğum uzmanı yasemin hanım son derece ilgili nazik Doğumum gayet güzeldi sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Gaziantep Ozel Anka Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Anka Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Eyüp Sultan Mh, 99 Nolu Cd. No:162, 27590 ŞEHİTKAMİL/Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: +90342 329 27 27

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir