Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Gaziantep merkezde yer alan özel hatem hastanesi 2500 metre² kapalı alan üzerine kurulu olması ve 150 yatak kapasitesi ile 273 personeli hizmet vermektedir. Alanında uzman doktor kadrosu sayesinde doğum yapmak isteyen anne adayları için mükemmel bir anlayış ile hizmet vermektedir. KAdın hastalıkları ve Doğum alanında uzman doktor kadrosuna sahip olan ve her daim adından söz ettiren Gaziantep Özel Hatem Hastanesi doğum yapacak anne adaylarının güvenini kazanan özel hastanelerden biri olmaktadır.

Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Tedavi Yorumları

09 09 2020 Öncelikle kadın doğum uzmanı nazire öztürke sonra kadın doğum servisi hemsirelerine başta zeliha hanım ve sultan ebe kübra hemsireye ve adını bilmediğim bütün servis hemsire ve personellerine sonsuz teşekkür ederim allah hepsinden razi olsun cok memnun bi şekilde eşim doğumunu gerçekleştirdi allah hepsinden razı olsun
üzel bir hastane Yılmaz bey çok güzel bilgi veriyor doğumu burada yapacağım tecrübelerimi yazarım personel kibar ve saygılı biraz pahalı fakat olsun sağlık için değer tek sorun lpg li arabaları otoparka almamaları hastanenin önü çok kalabalık acil servisinden de memnunum. Hastane temiz bakımlı….
Hekimlerinizin ve hemşirelerinizin hastalara karşı duyarlı ve güler yüzlü yaklaşımlarından dolayı Hatem hastanesine çok teşekkür ederiz. Uzun yıllardır güvenerek hastanenizi tercih ediyoruz…
Hastane gayet temiz personel ilgiliydi. Özellikle doktorumuz İlker Evişen ve sekreteri çok iyiydi. Hastaya gerekli değeri veriyorlar. Üç gün önce ameliyat oldum. İletişim kurduğumuz tüm personel çok sıcak davrandı. Bir çok hastanede hemşireler sekreterler hastanın yüzüne bakmaz azarlayıp dururlar.Burda asansörde çıkarken kendi kahvaltı tabağından almaz mısınız diye ikram eden hemşireler vardı. Doktorumuz zaten mükemmeldi.

Gaziantep Ozel Hatem Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Hatem Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Gaziantep Özel Hatem Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Alleben mah. Kemal Köker Cad. No:41
Telefon: 444 3 923

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu