Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel Kemal Bayındır Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Gaziantep’in tam kalbinde bulunan özel Kemal Bayındır hastanesi yedi gün 24 saat doğumhane hizmeti ile hizmet vermektedir. Doğumhane bölümünde altı uzman doktor beş deneyimli ebe hemşire ve hasta Bakıcılar ile hizmet vermektedir. Bebeğin doğumdan önce ve doğumdan sonra tüm tetkikleri yapabilmeyi olanak sağlayan hastahane fiziki yapısı sayesinde tüm işlemleri tek çatı altında yapabilmektedir. Gaziantep tarafından oldukça sevilen özel Kemal Bayındır hastanesi özenle seçilmiş uzman doktorlar tarafından yönetilmektedir. Özel Kemal Bayındır hastanesi doğum fiyatları şöyle;

Gaziantep Özel Kemal Bayındır Hastanesi Tedavi Yorumları

Bir anne adayı için en önemli şey hamilelik sürecinin en iyi bir şekilde takibi ve güzel bir doğum anı yaşaması bu hassas süreçte 9 ay boyunca bebeğimizin en ince ayrıntısına kadar takibini yapan , biz sormadan aklımızdaki soruları yanıtlayan her ihtiyaç duyduğumuzda kolaylıkla ulaşabildiğimiz ve en önemlisi de doğum anına bizleri çok iyi hazırlayan doktorumuz Selda Bahçe Kayık ve tüm Kemal Bayındır hastanesi çalışanlarına ilgi ve alakaları dan dolayı eşim ve ben çok teşekkür ederim.
Hastane tertemiz gayet hijyenik. Çalışanlar çok güler yüzlü ve samimi başta kadın doğum servisi olmak üzere verdikleri hizmetten ötürü teşekkür ederim 💜
Yapılan olumsuz yorumlara katılmıyorum hastanenin haksız eleştirildiğini düşünüyorum çalışanlar çok sıcak ve samimi insanlar özellikle kadın doğum servisi ve doktorlarını tüm yakınlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
merhaba, herşeyden önce serdar hocama teşekkür etmek istiyorum. bebeğim şimdi yatağında mışıl mışıl uyuyorsa onun sayesinde. allah ondan razı olsun. onun sayesinde geliyoruz bu hastaneye. serdar hocam nereye giderse bizde oraya gideriz o bizi iyi etti. biz ona güvenir onun sözüyle hareket ederiz. buradan ona çok selamlarımı iletiyorum. tuttuğun altın olsun hocam.

Gaziantep Ozel Kemal Bayindir Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Kemal Bay nd r Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Gaziantep Özel Kemal Bayındır Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No: 35  (Şahinbey Emniyet Müdürlüğü Arkası)  Şahinbey /GAZİANTEP
Telefon: 0342 360 27 07 (pbx)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu