İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Gaziantep Özel Mmt Amerikan Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Gaziatep’in en eski hastanesi olan Özel Amerikan Hastanesi 1879 yılında yapılmıştır. Tarihi dokusunu kaybetmeyen eski ve köklü yapısı ve aynı zamanda tarihi binası ile görenleri oldukça cezbeden bir hastahane olmaktadır. Klasikleri sevenler için mükemmel bir dokunuşa sahip olan hastahane yapısı oldukça kendine hayran bırakmaktadır. Aynı zamanda alanında uzman doktorlar tarafından hizmet verilen Özel MMT Amerikan Hastanesi doğum işlemlerinde oldukça rağbet gören bir hastahane olmaktadır. Normal doğum, Sezaryen Doğum ve Epidural doğum seçeneklerinin bulunduğu Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi Doğum Fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Özel Mmt Amerikan Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Çocuk doktoru Ender ÇİFTÇİ’den çok memnunuz ne zaman gitsek ilgi had safhada. Bugün git yarın gel yapmıyor asla. Kendisi önce muayene eder sonra dinler. Allah razı olsun işini gücünü rast getirsin.
Gaziantep’in en kaliteli hastahanelerinden birisi. Köklü geçmişi, doktor kalitesi ve hizmet anlayışı son derece kaliteli… Tek sıkıntı bazen yoğunluğu o kadar…
Ferah ve rahat bir hastane ortamında tedavini olmak kadar güzel bir duygu yok. Oradaki hizmetin gerçekleşmesine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Hasta olmayı sevmem ama hasta olunca da mmt Amerikan hastanesi ne giderim yeşillik ler içinde bahçesi huzur veriyor

Gaziantep Ozel Mmt Amerikan Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Mmt Amerikan Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Mmt Amerikan Hastanesi iletişim Adresi

AdreS: Tepebaşı Mahallesi, Yüksek Sokak 3/A Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon: 0 3422 220 02 11    —–   444 5 424     —–0850 222 22 24

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir