Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel Mmt Amerikan Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Gaziatep’in en eski hastanesi olan Özel Amerikan Hastanesi 1879 yılında yapılmıştır. Tarihi dokusunu kaybetmeyen eski ve köklü yapısı ve aynı zamanda tarihi binası ile görenleri oldukça cezbeden bir hastahane olmaktadır. Klasikleri sevenler için mükemmel bir dokunuşa sahip olan hastahane yapısı oldukça kendine hayran bırakmaktadır. Aynı zamanda alanında uzman doktorlar tarafından hizmet verilen Özel MMT Amerikan Hastanesi doğum işlemlerinde oldukça rağbet gören bir hastahane olmaktadır. Normal doğum, Sezaryen Doğum ve Epidural doğum seçeneklerinin bulunduğu Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi Doğum Fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Özel Mmt Amerikan Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Çocuk doktoru Ender ÇİFTÇİ’den çok memnunuz ne zaman gitsek ilgi had safhada. Bugün git yarın gel yapmıyor asla. Kendisi önce muayene eder sonra dinler. Allah razı olsun işini gücünü rast getirsin.
Gaziantep’in en kaliteli hastahanelerinden birisi. Köklü geçmişi, doktor kalitesi ve hizmet anlayışı son derece kaliteli… Tek sıkıntı bazen yoğunluğu o kadar…
Ferah ve rahat bir hastane ortamında tedavini olmak kadar güzel bir duygu yok. Oradaki hizmetin gerçekleşmesine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Hasta olmayı sevmem ama hasta olunca da mmt Amerikan hastanesi ne giderim yeşillik ler içinde bahçesi huzur veriyor

Gaziantep Ozel Mmt Amerikan Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Mmt Amerikan Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Mmt Amerikan Hastanesi iletişim Adresi

AdreS: Tepebaşı Mahallesi, Yüksek Sokak 3/A Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon: 0 3422 220 02 11    —–   444 5 424     —–0850 222 22 24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu