Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel SANKO Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

1996 yılından beridir faaliyet gösteren ve Gaziantep halkının oldukça fazla rağbet gösterdiği hastanelerden biri olan Gaziantep Özel Sanko Tıp Merkezi 60.000 m² alan üzerine kurulmuştur. 114 yatak kapasitesine sahip olan Sanko Hastanesi tüm alanlarda faaliyet göstermekle birlikte, Kadın hastalıkları ve doğum bölümünde 4 doktorla hizmet vermektedirler.  1000’e varan personel sayısı ile titizlik ve hijyen kuralarını oldukça önem arz eden bir konu olarak hassasiyetle takip etmektedirler. Hastanenin yapısı ve mükemmeliyetçiliği sayesinde her dakika kendini geliştirmekte ve geliştirmeye devam etmektedir.

Özel Sani Konukoğlu SANKO Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Gaziantep de en iyi hastane bana göre. Ben ve ailem yıllardır bu hastaneye gideriz. Doktorundan hemşiresine tüm personelleri özenle seçilmiş. Suratı asık kötü üsluplu bir tek kişiye bile denk gelmedik. Her gittiğimizde de Allaha şükür şifa bulduk.Hepsinden Allah razı olsun.
Gayet memnun kaldım herkese tafsiyye ediyorum baş vurdum iy karşılandım rahat etdirdiler herşeyiyle güzel iki çocuklarımsağlıklı gendimde🥰🥰😍😍👏
Gaziantep’in en güzide hastanelerinden biridir. Tam donanımlı bir hastane olup içerisinde bulunan tıp fakültesi ile birlikte Seçkin ve donanımlı bir tıp kadrosuna sahiptir. Deneyimli doktorları yanısıra Özveri çalışan güleryüzlü çalışanları vardır. Hiç tereddütsüz tercih ettiğim şifa bulduğum bir sağlık kurumu. İyi ki varsınız.
Standartların oldukça üstünde bir hastane. Antalya Hastaneleriyle kıyaslandığında Antalya bölgesinde muadil bir hastane yok. Üstelik fiyatlar da gayet makul. Bölge için bir şans …

Gaziantep Ozel SANKO Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel SANKO Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Sani Konukoğlu SANKO Hastanesi İletişim Adresi

İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45 27090, Şehitkamil/GAZİANTEP
Telefon: 0.342.211 50 00     Randevu İçin: 0850 811 87 65

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu