Özel Hastane Doğum Fiyatları

Karabük Özel Medikar Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Karabük şehrinde kurulduğu ilk günden beri oldukça yüksek bir beğeni potansiyeline sahip olan özel Karabük Medikar Hastanesi hem kadın hastalıklıkları ve doğum bölümü ile hemde diğer bölümleri ile tercih edilen bir hastane olmaktadır.

22.080 metrekare kapalı alanda hizmet veren 37 yoğun bakım yatağı, 32 gözlem yatağı, 92 servis yatağı, 37 diyaliz yatağı, 5 Ameliyathane, 7 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 11 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane ve 37+1 cihazlı diyaliz merkezi bulunmaktadır.

Kadın hastalıkları ve doğum alanında hepsi ihtisas sahibi 4 adet uzman doktor ile hizmet veren bir hastane olmaktadır. Her türlü doğumda hizmet vermekle birlikte, normal doğum, sezaryen doğum, epidural doğum seçeneklerine sahip, bir hastane olmaktadır.

Özel Medikar Hastanesi Tedavi Yorumları

Bölgedeki diğer sağlık kuruluşlarına göre daha profesyonel daha temiz ve daha huzurlu hissettiren bir hastane. Mutlaka daha iyileri vardır fakat doğum için tercih ettiğimiz bu kurumda verdiğimiz her liranın karşılığını misliyle geri aldığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Problemlere anında çözüm,
Kadin Doğum Dr. Şerife Bilgin Yıldırım hocamla tanıştım ona durumu anlattım ve bana 15 Kasım için sezeryan ameliyatı günü verdi Şerife hocam o kadadar mütevazı o kadar ince ruhlu bir bayan ki tüm korkularımi aldı benden birde kendi gibi yardımcısı vardı yanında Gülay abla o kadar çok güzel ilgililer ki sanki yillardir taniyormus gibiydim
Güzel bir hastane. Doğumunu burada yaptım ve çocuğumun tüm kontrolleri de burada. Ilgililer özellikle kadın doğum servisi De. Erdinç Ateş çok ilgileniyor hatalarıyla.
Çok candan personel hizmeti var. İnsan hasta olacağı geliyor. 4 gündür rafakatcılık yaptım. Hepside Güler yüz ve candan davranış ile karşılaştım. En ufak menfaat bekleyeni görmedim.

Karabuk Ozel Medikar Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Karab k zel Medikar Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medikar Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 444 7078
Adres: Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7
Merkez / Karabük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu