İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Karabük Özel Medikar Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Karabük şehrinde kurulduğu ilk günden beri oldukça yüksek bir beğeni potansiyeline sahip olan özel Karabük Medikar Hastanesi hem kadın hastalıklıkları ve doğum bölümü ile hemde diğer bölümleri ile tercih edilen bir hastane olmaktadır.

22.080 metrekare kapalı alanda hizmet veren 37 yoğun bakım yatağı, 32 gözlem yatağı, 92 servis yatağı, 37 diyaliz yatağı, 5 Ameliyathane, 7 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 11 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane ve 37+1 cihazlı diyaliz merkezi bulunmaktadır.

Kadın hastalıkları ve doğum alanında hepsi ihtisas sahibi 4 adet uzman doktor ile hizmet veren bir hastane olmaktadır. Her türlü doğumda hizmet vermekle birlikte, normal doğum, sezaryen doğum, epidural doğum seçeneklerine sahip, bir hastane olmaktadır.

Özel Medikar Hastanesi Tedavi Yorumları

Bölgedeki diğer sağlık kuruluşlarına göre daha profesyonel daha temiz ve daha huzurlu hissettiren bir hastane. Mutlaka daha iyileri vardır fakat doğum için tercih ettiğimiz bu kurumda verdiğimiz her liranın karşılığını misliyle geri aldığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Problemlere anında çözüm,
Kadin Doğum Dr. Şerife Bilgin Yıldırım hocamla tanıştım ona durumu anlattım ve bana 15 Kasım için sezeryan ameliyatı günü verdi Şerife hocam o kadadar mütevazı o kadar ince ruhlu bir bayan ki tüm korkularımi aldı benden birde kendi gibi yardımcısı vardı yanında Gülay abla o kadar çok güzel ilgililer ki sanki yillardir taniyormus gibiydim
Güzel bir hastane. Doğumunu burada yaptım ve çocuğumun tüm kontrolleri de burada. Ilgililer özellikle kadın doğum servisi De. Erdinç Ateş çok ilgileniyor hatalarıyla.
Çok candan personel hizmeti var. İnsan hasta olacağı geliyor. 4 gündür rafakatcılık yaptım. Hepside Güler yüz ve candan davranış ile karşılaştım. En ufak menfaat bekleyeni görmedim.

Karabuk Ozel Medikar Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Karab k zel Medikar Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medikar Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 444 7078
Adres: Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7
Merkez / Karabük

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir