İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Kozan Özel Kalepark Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

2013 yılından bugüne kadar Adana’nın Kozan ilçesinde hizmet veren oldukça güzel işlere imza atan Özel Kalepark Hastanesi Kozan ilçesinde kurulan ilk Özel Hastahane olmaktadır. Uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile her türlü tanı ve tedaviler mükemmel bir güzellikse sunulmaktadır. Kozan Özel Kalepark Hastanesi Doğum Ücretleri aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

 

Adana Özel Kalepark Hastanesi Yorumları

Kozan böyle bir hastaneye sahip olduğu için çok şanslı. Adana merkezdeki özel hastanelerden hiç bir eksiği yok ve fiyatları çok daha uygun. Çok memnun kaldım.
Güleryüzlü personeller ve doktorlara sahip . Tavsiye üzerine gittim çok memnun kaldım..
üşük tehditi vardı. Kadın doğumcu nöbetçi dediler. Evden çağırdılar yarım saat bekledik. Ve bizden tam 130 tl para istediler mecbur verdik. Hüseyin kunter alakası o akşam çok iyiydi. Hatta bize birde kontrol hakkınız var dedi. Gününüde söyledi.

Kozan Ozel Kalepark Hastanesi Dogum Ucretleri Kozan zel Kalepark Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Kozan Özel Kalepark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şevkiye Mah. 3. Sok. 3/A Kozan / ADANA
Telefon: 0 322 515 91 91 – 0 322 516 17 67

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir