Özel Hastane Doğum Fiyatları

Nazilli Özel Referans Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Aslen tarihi 2007 yılına dayanan ilk başta tıp merkezi olarak hizmet sunan daha sonra 2011 yılında Dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiş bir hastane olmaktadır. Nazilli Özel Referans Hastanesi 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu bulunmakla birlikte, 71 yatak kapasitesi ve 7 adet yeni doğan yoğun bakım ünitesine sahiptir.

Kadın hastalıkları ve Doğum alanında ihtisas yapmış birbirinden başarılı doktor ebe ve hemşireleri ile doğumun ilk anından son anına kadar profesyonelce hizmet almanıza olanak sunmaktadır. Normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile mükemmel bir doğum sizleri beklemektedir.

Nazilli Özel Referans Hastanesi Tedavi Yorumları

28 Mart’ta hastanenizde bütün özverisi ve tam zamanında müdahalesi ile erken doğum olmasına rağmen bizi kızımıza kavuşturan,hamileligim boyunca tüm takiplerimi yapan sayın Eray ULU hocama,doğumdan sonra bebeğimin kuvezde kalması dolayısıyla doğum anından itibaren tüm sevecenliği ve içtenliği ile kızımın sağlıgiyla ilgilenen Dr Esin NURAY hocama sonsuz teşekkürler size minnettarız..
Dr. Ercan beye çok teşekkür ederim…ekibi ve kendisine ilgili ve saygılı oldukları için çok memnun kaldım tüm anne adaylarına tavsiye ederim…
Referans hastanesindeki kan alma birimindeki kişileri tebrik ediyorum kan aldırma korkum vardı onlar sayesinde geçti…ilk defa hiç bir şey hissetmeden 2 kez kan aldırdım iğnenin girdiğini çıktığını hissetmedim bile ve korkum geçti elinize sağlık
Doktor fatih depboylu sayesinde 4 ezeryan oldum doktoruma cok ama cok sagolsun

Nazilli Ozel Referans Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Nazilli zel Referans Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Nazilli Özel Referans Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yeni Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. No:59 Nazilli/Aydın

Telefon: 444 61 72

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu