Nizip Özel ADN Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2018 yılından beri Gaziantep’in Nizip ilçesinde faaliyet gösteren Özel ADN International hospital hastanesi mükemmeliyetçi anlayışı sayesinde Nizip halkına hizmet vermektedir. 10.000 metre² kapalı alan üzerine kurulu olan ve 9 kattan oluşan Özel ADN Hastanesi Nizip merkezde,  Şanlıurfa Gaziantep yolu üzerinde bulunmaktadır. Kadın doğum ve kadın hastalıkları bölümünde uzman doktorları sayesinde doğum işlemleri ve doğum sonrası profesyonel bir yapı ile gerçekleştirilmektedir. 17 yataklı bir hastane olmak da birlikte beş yıldızlı otel konforunda hizmet verilmektedir.

Nizip Özel ADN Hastanesi Tedavi Yorumları

İlk doğumunu Gaziantep’te yapan Eşim ikinci hamilelik sürecinde tavsiye üzerine Kadın Doğum Uzmanı Ali Karabay’ı tercih etti. Rutin muayenelerde memnun olmasına rağmen ben acaba Antep’e mi gitsek diye düşünüyordum. Sonuç olarak doğum sezaryen oldu ve sorunsuzdu. Gaziantep’teki pek çok özel hastaneyi deneyimlemiş biri olarak burasının ilgi ve alaka bakımından çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası özel hastanede olduğumuzu hissettirdiler.
Doktorum Ömer Faruk bey e ve doğum ekibine çok teşekkür ederim,doğum anında beklentinin çok çok üzerinde ilgi alaka ve rahatlatma vardı🙏
Çocuk doktoru Baver beye çok teşekkür ederiz kendisi çok iyi bir doktor her gittiğimizde bizi çok güler yüzle ve saygıyla karşılıyor Allah razı olsun
Gebeleğım boyunca doktor Ömer Faruk doğana gittim. doğumdan çok korkuyordum. doktorum çok iyi, güler yüzlü rahatlatıcı bi insan tüm kaygılarımı giderdi. cok memnun kaldım. ayrıca dr. beyin asistanı, nst deki hemşire hanım ve doğumumda yardımcı olan ebe hanım ve bana emeği gecen tüm çalışanlara cok teşekkür ederim.Allah sızı basımızdan eksık etmesın.

Nizip Ozel ADN Hastanesi Dogum Ucretleri Nizip zel ADN Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Nizip Özel ADN Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Mimar Sinan Mah. Manolya Sok. No.1 Nizip / Gaziantep
Telefon: 0 342 518 18 88

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir