Özel Hastane Doğum Fiyatları

Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

 

Aslen temellerinin 2002 yılına dayanan Özel İbni Sina Hastanesi 74 yatak kapasitesinin yanında 3 adet ameliyathanesi ve doğumhanesi ile Osmaniye ve çevre il ilçe halkına hizmet vermektedir.

Hastahane hem fiziki yapısı hem ulaşım olarak oldukça güzel bir şekilde konumlandırılarak hizmet sunmaktadır. 2o farklı branşta toplamda 28 hekim ile hizmet veren, Özel İbni Sina Hastanesi deneyimli ve tecrübe sahibi Kadın Hastalıkları ve Doğum uzman doktorları ile hizmet vermektedir. Sezaryen doğum, normal doğum ve epidural doğum gibi seçeneklerin yer aldığı hastanede uygun fiyat politikası ile aynı zamanda bütçe dostu olmaktadır.

Özel İbni Sina Hastanesi Tedavi Yorumları

Sadece Osmaniye değil çoğu şehirdeki çoğu özel hastaneden çok çok iyi. Ekip başarılı personel samimi. Üstelik hiç bir tahlil ve çekim için başka yere gitmenize gerek yok hepsi burada mevcut. Tüm ekipmanları bir özel hastaneye göre çok kaliteli. Fiyatlara ise çok şaşırdım baya ucuz bence. Tavsiye ederim.
Osmaniye ilindeki en başarılı Özel Hastahane olduğunu düşünüyorum. Hekim kadrosundan heşiresine, hasta bakıcısından temizlik personeline kadar memnun kalıyorsunuz. Temizliği ve disiplini tartışılmaz. Bazı branşlarda, ülke genelinde popülerlik kazanmış hekimler bu hastahanede görev yapmaktadır.
İlk doğumum sezeryandı ve çok kötü ağrılı bir dönem geçirmiştim ikincci bebeğimin doğumu için çevredekiler Mustafa hocamı önerdiler ve bir ay önce mükemmel bir doğum yaptım ilk gün tek başıma ayağa kalkabildim nerdeyse sıfır agrı ile doğum yaptım sezeryan korkumu yendim iyi ki varsınız Mustafa hocam
gerçekten mükemmel bir doktor..hastalarına öyle bir moral veriyor ki yanından çıktığınız zaman kendinizi yeniden doğmu gibi hissediyorsunuz..herkese tavsiye ederim çok ama çok başarılı bir doktor.mesleğinin hakkını gerektiği gibi yerine getiren ve hastasının psikolojisinden çok çok iyi anlayan ender kadın doğumculardan biri.umarım özcan bey gibi binlercesi yetişir.

Osmaniye Ozel Ibni Sina Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Osmaniye zel bni Sina Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel İbni Sina Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 7520 Sokak No:1  MERKEZ / OSMANİYE
Telefon: 0 (328) 813 50 10
Telefon : 0 (328) 812 50 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu