İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Osmaniye şehrinde kurulduğu ilk günden beridir oldukça yüksek şekilde tercih edilen bir hastane olan Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi toplamda 5000 metrekare kapalı alan üzerinde 39 yatak kapasitesi, 2 adet ameliyathanesi ve doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

3 adet birbirinden değerli ve bilgiye sahip Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman hekim ile işlemlerini sürdüren Özel Sevgi Hastanesi hekimleri, ebeleri, hemşireleri ve diğer sağlık çalışanları ile bir ekip halinde mükemmel koordineli şekilde tedavi hizmeti sunmaktadır.

Normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile sağlığınız ve bebeğinizin sağlığı için en iyisini tercih ederek sunulmaktadır.

Özel Sevgi Hastanesi Tedavi Yorumları

Adana’dan özellikle Sevgi hastanesine geldim geldiğim için de çok memnunum temiz düzenli bir hastane. Çalışan kızlar çok güleryüzlüler ama özellikle benimle ilgilenen Fatmanur Uygun hanımefendiye bayıldım🎈 çok kibar bilgili ve özenliydi işlemlerim bitene kadar bana eşlik etti. Ona ayrıca çok teşekkür ediyorum😊
Bugün aciline gittiğim ve son derece memnum kaldigim hastahane, doktorundan, hemşiresine, sağlık memurundan, hasta bakıcısına herkes çok ilgili ve kibardı. Kesinlikle tavsiye ederim ve çalışanlarına tekrardan teşekkür ederim.
Özellikle beni ameliyat eden hüseyin beye tşk ederim güler yüzü ve samimi yaklaşımından dolayı
Personeller yardımsever. Doktorlar hastalarını dinliyor. Hizmet kalitesi çok iyi. Başarılar.

Osmaniye Ozel Sevgi Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Osmaniye zel Sevgi Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Sevgi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Raufbey Mahallesi Dr. Devlet Bahçeli Blv No:26/1, 80010 Osmaniye Merkez
Telefon: 0328 400 00 01

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir