Özel Adana Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Geniş yatak kapasitesi ve uzman hekim kadrosu ile her türlü hastalığa anında etki sağlayarak tedavi etmeyi hedeflemektedir. 45 adet poliklinik ve 21 adet yenidoğan yoğun bakım kapasitesi ve 59 uzman hekim kadrosu ile tüm doğum işlemlerinizde mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Hastane ortamında normal doğum, sezaryen doğum, epidural doğum imkanları bulunan Özel Adana hastanesi uygun fiyat paketiylede oldukça tercih sebebi olmaktadır.

 

Özel Adana Hastanesi Müşteri Yorumları

Merabalar hastahanenizin kadın doğum ve hastalıkları doktoru sayın emel hürriyet akman ve yeni doğum yoğun bakım ünitesinde çalışan doktor yusuf bayram bey e gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı onlara cok tesekur ediyorum,iyiki varlar,özellikle sayin yusuf bey kendi çocukları olsa ancak bu kadar ilgi ve alaka gösterebilirdi,bizim icin cok degerli ve kiymetlisiniz,hepsine sonsuz teşekkürler Ak bebek adına.
astane muayene ücreti olarak uygun, bir çok test yaptırdıpımız halde diğer hastanelerdeki gibi ek bir ücret alınmadı. Doğum doktorlarından Emel Hanım ve Cazip Bey ile görüşmelerimiz oldu, ikiside samimi, işini hakkıyla yapan ilgili doktorlar.Elbette sorunlar yaşadık, sorunları çözmek için çok ilgi gösterdiler.Çok teşekkür ederiz. Yenidoğan ünitesinde çalışan Yusuf Bey ve Mualla Hanım da , erken doğum olduğu için çocuğumuzla ilgilendiler onlarada çok teşekkür ederiz. Ayrıca çalışan herkese çok teşekkürler.
Op.Dr.Emel H.AKMAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hanfendiye ,personele ve hastahaneye şahsıma yapılan titiz operasyon ve alakadan dolayı teşekkürü borç bilirim🌹

Ozel Adana Hastanesi Dogum Ucretleri zel Adana Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

 

Özel Adana Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Atatürk Caddesi Büyükşehir Belediyesi Karşısı No:23, 01120 Seyhan
Telefon: +90322 459 22 22

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir