Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Adana Metro Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Adana Seyhan bölgesinde yer alan ve oldukça yüksek müşteri memnuniyetine sahip Özel Metro Hastanesi doğum yapmak isteyen kişilerinde bir numaralı uğrak noktası olmaktadır. Özel Metro Hastanesi uygun fiyat ve kaliteli işlem politikası gereği her konuda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Hastane bünyesinde 30 poliklinik, 49 alanında uzman ve 143 yatak kapasitesine sahip bir hastane olmakla birlikte doğum yapmak ve hamilelik ile her türlü tanı tedavi için çözüm sunulmaktadır. Hastane ortamında her türlü doğum imkanlarıda sunulmaktadır.

 

Özel Adana Metro Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Doğum için doğru yer. Yeni bir tıp öğrencisiydim ve dört gözle ablamın doğumuna girmeyi bekliyordum. Ancak izin verilmedi. Diğer birçok hastanede anne yakınlarının ameliyathaneye ona destek olması amacıyla girilmesine izin veriliyor. Açıkçası çok üzüldüm.
Diğer polikliniklerde tecrübem olmadı ama doğum konusunda çok iyiler.2 Yeğenim burada doğdu ve memnunduk…Şu anda 6 yaşında olan , başka bir hastanede doğan oğlum , sarılık tedavisi için tesadüfen bu hastanede küvöze alındı…Müthiş güvenli bebek bölümü var..Asansör güvenlik görevlisi çipi okunmadan aşağı inmiyor.her yer kamera dolu.yangın merdivenleri kapatılmış.
acil bölümünüze gece sıralarında geldim. Hastaneniz giriş kayıt bölümü elemanlarınıza, aynı gün orada bulunan hemşirelerinize ve Özellikle acil Dr. Bayan Didar GÜVEL’e sağlığıma kavuşmamda desteklerinden dolayı çok teşekkürler; gülen yüzlüleri solmasın. Başarı ve sağlık onlarla olsun. İlgi ve alakalarından dolayı hepsine, yönetici sizlere teşekkür ediyorum. Modern, Doğru teşhis, kısa zamanda tedavi ile güvenilirliğiniz, kaliteli sağlık hizmetinizin devamını diliyor. Sayın Dr. Didar GÜVEL Hanıma da teşekkürlerimin iletilmesini rica ediyorum
Oğlum 46 gün yeni doğan yoğun bakımda kaldı. 4 gün anne uyum odasında. Doktorları, hemşireleri, hastane çalışanları o kadar güler yüzlü o kadar ilgililerdi ki…Hepsine buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum…

Ozel Adana Metro Hastanesi Dogum Ucretleri zel Adana Metro Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Adana Özel Metro Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:15 Seyhan/Adana
Telefon: +90 (322) 456 19 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu