Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2005 yılında kurulması ile Gündeme gelen ve Adıyaman şehrinin ilk özel hastanesi olma ünvanını elinde bulunduran Adıyaman Park Hospital Hastanesi, Dünya standarlarında sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.  Doğum yapacak anne adaylarının tercih ettiği Park Hospital hastanesi doğum fiyatları ilet uygunluğunu ve standartlarını sunmaktadır.

 

Özel Adıyaman Park Hastanesi Müşteri Yorumları

Öncelikle Ameliyat oldum bu Hastanede ve Opr.Dr.Mustafa ESENTÜRK harika bir doktor ayrıca halkla ilişkiler derpartmanına ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.Bu hastane sözünü tutan bir hastane unutmadan Acil hekimlerinden Dr.Növfel beye ayrıca teşekkür ederim acildeki hasta takibini pür dikkat yapıyor. Tekrar Teşekkür ederim herşey için.
Ali Turan Altun doktoruma ve 31.07.2019 tarihinde gece acilde calışan isim ve görevlerini sayamayacağım tüm personele en icten dileklerimle başarılarının devamını diliyorum. Söz konusu tarihte o kadar yoğun olmasına rağmen ilgileri değişmeyen kişi ve kişilere göstermiş olduğu ilgilerinden dolayi teşekkur ediyorum.Amacım övmek değil, yaşadıklarmı yazdım. Doktorum , personel ve görevlilere beni sorsanız o da kim diyeceklerimden eminin.
İkinci evimiz gibi oldu. Ben, eşim ve oğlum için yıllardır gideriz. Bir kere bile çok büyük bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Oğlumuzda alerjik astım var, geceleri buhar verdirmeye çok gitmişizdir. Hiçbir zaman “of pof” görmedik. Acil doktorlarından da yine memnunum. Her zaman ilgili olmuşlardır. Bir de tabii çocuk doktoru Yunus Hoca’yı apayrı bir yere koyuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bu mesleğin sadece para kazanmak için yapılmadığını sizden öğrendim.
Hastanedeki doktorlar çok iyi,hepsi ilgili insanlar çok güzel bi hastane allah şifa versin.

Ozel Adiyaman Park Hospital Hastanesi Dogum Ucretleri zel Ad yaman Park Hospital Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Adıyaman Park Hospital İletişim Adresi

Adres: Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13 MERKEZ / ADIYAMAN
Telefon:  0 416 216 60 90       Çağrı Merkezi:   444 75 02

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir