Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Alanya Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Antalya şehrinin Alanya ilçesinde faaliyet gösteren ve oldukça kurumsal bir yapıda verdiği hizmeti ile memnuniyetin en üst düzeyde yer aldığı hastanelerden biri olan Özel Alanya Anadolu Hastanesi; 100 yatak kapasitesine sahip, 4 adet ameliyathanesi, 1 adet doğumhanesi ve 5 ayrı yoğun bakım ünitesi ile hizmet veren bir hastane olmaktadır.

Doğum alanında hepsi birbirinden değerli doktor kadrosu ile çalışan Özel Alanya Anadolu Hastanesi doktor memnuniyet oranının mükemmel derecede yüksek bit hastane olmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarının hepsinin ihtisas sahibi ve modern tıbbın gerektirdiği yüm yeniliklere sahip hastanelerden olmaktadır. normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile mükemmel bir hastane olmaktadır. Doğum yapmış kişilerin yazdığı bir kaç yorum aşağıda sunulmuştur.

Özel Alanya Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Alanyada en iyi hizmeti alabileceğiniz bir hastanedir. Özellikle Kadın Doğum doktoru Serhat Bey ve hemşiresinin güler yüzlü oluşu, memnun kalmamız için yapılan ilgili alaka harika. Doğum öncesi, sırasında ve sonrasında hep çok yardımcı ve ilgiliydiler buna ebe ve hemşirelerde dahil. Nerdeyse hiç bir hastanede görülemeyecek sıcaklık ve hoş görü vardı. Doktoruma ve hemşiresine çok teşekkür ediyorum. Hastanenin böylece profesyonel doktor ve hemşirelerle çalışıyor olması takdire şayan. Teşekkürler Anadolu Hastanesi😇
Bir annenin en güzel ve en özel anı olarak tabir edilen doğum ve bebek takip sürecimi geçirdiğim hastane herşey çok yerinde ve yeterli ki gerek ebe çalışanlar olsun gerek Kadın doğum bölümü büyük bir takdire sahip. Herkesin güvenle ve özenle tercih edebileceği bir hastane olarak tanımlayabilirim. Tek bu değil bütün bölümlerin huzur ve istekle çalıştığı hastasını memnun eden bir kurum olması nedeniyle her zaman tercihimiz olacak.
Op. Dr. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Mehmet Çetin bey ve ekibine ilgileri, rahatlatıcı yaklaşımları, kişiye özel tavsiyeleri ve eşimde ve bende oluşturdukları güven için çok teşekkür ederim. İnsanı merkez alan bir çalışma biçimini benimsiyorlar.
Kadın Doğum uzmanı Mehmet Çetin beyin hastasıyım . Mehmet bey de hemşire arkadaşlarda çok ilgili ve güler yüzlü her konuda yardımcı olup destek oluyorlar . Çok çok çok memnunum …
Eşim yeni doğum yaptı doğum polikliniği ve vezne de ki personellerin ilgilerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz . Gözünüz kapalı güvenebileceginuz bi kuruluş.

Ozel Alanya Anadolu Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari zel Alanya Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Alanya Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Kadıpaşa Mah. Stad Cad. No.28/A Alanya/Antalya
Telefon: 444 9 112
Telefon: 0242 522 62 62 (pbx)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu