Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Antalya Opera Yaşam Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Antalya Merkezde yer alan Özel Antalya Opera Yaşam Hastanesi 2014 yılından beridir Antalya Merkezde faaliyet göstermektedir. 75 yatak kapasitesine sahip olan hastanede hijyen temizlik konuları en çok dikkat edilen konulardan biri olmaktadır.

Profesyonel bir biçimde yönetim tarafından takip edilen temizlik hijyen konuları ve çalışanları mükemmel bir doğum sürecini sizlere sunmaktadır. 5. katta yer alan doğumhanesi, doğumhanesinde çalışan EBELERİ, hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarıyla birlikte alanında uzman ihtisas yapmış kadın hastalıkları ve doğum doktorları kontrolünde mükemmel bir doğum sizleri beklemektedir. Doğum öncesinde ve sonrasında oldukça güzel yaklaşımları sayesinde güler yüzlü bir hizmet sizleri beklemektedir.

Antalya Opera Yaşam Hastanesi Tedavi Yorumları

Basta doktorum kadın doğum uzmanı Aynur hanım olmak üzere ,yakınım akrabam gibi ilgilenen hemşirem Emine hanıma ve diğer tüm 5.kat çalışan ekibinize gönülden teşekkür ederim
Doğumumuzu bu güzel hastanede yaptık. Öncelikle tüm süreç boyunca yanımızda olan Kadın Doğum Uzmanı Aynur Hanım’a, değerli yardımları için hemşire Duygu Hanıma, ayrıca doğum öncesi ve sonrası her zaman yanımızda bulanan yardımınıza koşan Emine Hanım ve Melis Hanım’a çok çok teşekkür ederiz.
Kızım hastanenizde doğum yaptı. 5. Katta yattı. Emine Ebeye, Hatice hemşire ve Selin Hemşireye çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Hem Güler yüzlülüğünüzle hem ilginize her sorunumuza hemen çözüm buldu. Çok teşekkür ederiz.
Hastane yönetimine ve calısanlarına güler yüzleri ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Özellikle kadın hastalıkları ve doğum bölümünde çalışan doktorumuz aynur bacak ve asistanı duygu hanıma samimi ilgilerinden dolayı bizzat teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle tavsiye edilmesi gerekilen hastane.
Hastanenizde doğum yaptık herşey çok güzel her yer hijyenik temiz ebe hanım Emine hanima bize olan ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz çok ilgili çok bilgili çok yakından ilgilendi hamileliğin baştan doğuma kadar bizimle her dönemimizde yakın takip eden doktorumuz Aynur Bacak hanima bir teşekkürü borç biliriz çok bilgili çok ilgili bir doktor.5.kat hemsireleri ve personelin alakasi içinde çok tesekkur

Ozel Antalya Opera Yasam Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel Antalya Opera Ya am Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Antalya Opera Yaşam Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, 629 Sokak, No:16 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 444 74 44
Telefon: 0850 777 0 777

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu