Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Bursa İnegöl’ün merkezinde bulunan ve 5000 metrekare kapalı alanda hizmet veren 5 katlı binası 59 yatak kapasitesi ile Bursa, İnegöl ve çevre illere hizmet vermektedir.  Toplamda 18 branşta hizmet veren ve Özel Aritmi İnegöl Hastanesi 24 saat kesintisiz hizmet verme kapasitesi ile hizmet vermektedir. Alanında uzman doktor kadrosu ve yüksek ihtisas yapmış personelleri ile hizmet veren Özel Aritmi Hastanesi  doğum yapacak anne adayları için olmazsa olmaz olan hijyen ve temizlik kurallarına titizlikle dikkat etmektedir.

İnegöl Özel Aritmi Hastanesi normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile hizmet vermekle birlikte alanında uzman kadın hastalıkları ve doğum doktorları kontrolüne hizmet vermektedir.

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Tedavi Yorumları

Süper ilgi ve alaka çok iyi idi sadece nöbetçi doktor yogunluktan dolayı bizi bekletmek zorunda kaldı.
Kızım kırılan kolu için geldik. Buradaki op. Dr. Tunç Polat edizsoy un güler yüzlü espirili ve ilgili tutumu sayesinde taaa Nilüfer fsm den tedavi boyunca buraya tekrar geldik. Kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.
fizik tedavi bölümünde pilates hocası çiğdem hanım gerçekten işinin ehli, güleryüzlü ve son derece işini iyi yapan bir insan. pilatese sağlık problemi veya spor amacıyla gitmeyi düşünen varsa tavsiye edilir
Doktorları kalitesi hizmeti harika gerçekten de İnegöl de sağlıkta tek adres.

Ozel Aritmi Inegol Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel Aritmi neg l Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi İletişim Adresi

Telefon:  0 (224) 711 01 21
Telefon: 0 (224) 711 70 80
Adres: Süleymaniye Mh, İstiklal Cad. No:189, 16400 İnegöl/Bursa

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir