İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteren toplamda 12844 metrekare kapalı alanda hizmet veren Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi 50 poliklinik, 75 adet tek kişilik hasta odası, 20 adet yetişkin ve 17 adet yeni doğan yoğum bakım yatağı ile hizmet vermektedir.

2 adet doğum salonu, 80 uzman hekim ve 180 sağlık personeli ile hizmet veren Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi doğum yapacak anne adayları için hijyen ve konforun bir arada sunulduğu bir hizmeti vermektedir. Doğum alanında ihtisas yapmış doktorları, anlayış ve güleryüzle karşılamaları ile tanınan bu hastanede doğum yapmak büyük bir ayrıcalık olarak sunulmaktadır.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın hastalıkları bölümünden Doktor Güler hanımdan çok mennun kaldım ikinci bebeğimi de kucağıma o verdi çok şükür ilgisi güler yüzlü olmasi her zamanki gibi ilgilenmesi sekreter i Tuğba hanima da teşekkkür ederiz bu güzel yolculugumuzda bize eşlik ettikleri için minnettarız ıyiki varlar ….
Hastanede dogum yaptim cok ilgili nazik personeli var çok memnun ayrıldık hastaneden iki kızımida dr.Güler Yildizin takibinde dogum yaptim ozguveni ilgisi beni çok rahatlattı.iki doğumundan sonrada hiçbir sorunla karşılaşmadım öncelikle Dr. Güler yıldıza ve hastanedeki bütün personele hemşirelere coook teşekkür edrim.
Hastamızla çok ilgilenildi,tertemiz bir hastane.alanında uzman doktorlar olması büyük şans.Bursanın en iyi hastanesi.Herkes çok güler yüzlü ,her sorumuza ayrıntılı cevap verildi.Çok teşekkür ederiz
bursanın en üst düzeydeki hastanesi diyebilirim gerek en iyi uzman kadrosuyla hem güler yüzleriyle gerçekten başarılı bir hastane herkeze gerçekten çok teşşekkürler.

Ozel Aritmi Osmangazi Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel Aritmi Osmangazi Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 270 05 00

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir