Özel Bandırma Royal Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Özel Bandırma Hastanesi kurulduğu ilk günden beridir yüksek şekilde tercih edilen ve beğenilen bir hastane olmaktadır. Hemen hemen her açıdan herkes tarafından tercih edilmesi ve ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı bir hastane olmaktadır.

Doğum alanında kendini gerçek manada kanıtlamış 6 adet doktoru ile hizmet sunan ve alanında deneyim sahibi ebe ve hemşireler ile doğum öncesi ve doğum sonrası her alanda problemlerinize çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar.

Normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile doğumun aşamalarında sorunsuz ve problemsiz bir doğum için elinden geleni yapmaya çalışan bir kadroya sahiptir.

Özel Bandırma Royal Hastanesi Tedavi Yorumları

Başta doktorları olmak üzere hastanedeki tüm çalışanlar çok ilgili. Gittiğimiz bir çok bölümde(kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, ortopedi, radyoloji, göz hastalıkları, genel cerrahi) başarılı doktorları sayesinde tedavilerimiz başarıyla sonuçlandı.
Özel Bandırma Royal hastesnesi cocuk doktoru Mustafa hocama sonsuz teşekkürlerimizi sunarız 16 aydır zorlu yollardan geçtik cok şükür mustafa hocamın ilgi alaka ve takibi sayesinde bu güne geldik bir baba olarak kesinlikle tavsiye ederim uzman doktor Mustafa Özel güler yüzünüz sonsuz ilginiz için tekrar tekrar teşekkürler ederim
Rahim alma ameliyatımı başarıyla yapan Doç.Dr. Ahmet Uysal’a teşekkür ediyorum.Radyoterapi için İstanbul’da gittiğim doktor ameliyatımı çok iyi yaptığını ve her doktorun bu şekilde yapamayacağını söyledi. Kendisi WhatsApp’tan yazdığım her mesajımı cevapladı ve her aradığımda telefonunu açtı.Tekrardan Ahmet Beye teşekkür ederim.Her hastanede boyle bir doktor olması lazım.
Cok iyi bir hastane temiz ilgi alaka tecrübe ve işinin ehli doktorlar özellikle tufan hoca Allah razı olsun enfeksiyonu Mustafa hoca endokrin hadi hoca nöroloji ergin hoca ortapedi Mustafa hoca hepsi çok başarılı Allah hepsinden razı olsun hemşireler diğer personeller çok iyi bütün doktorlar işinin ehli herkese tavsiye ederim

Ozel Bandirma Royal Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel Band rma Royal Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Bandırma Royal Hastanesi İletişim Adresi

Tel: 444-15-27
Adres: Paşakonak Mah. Sağlık Cad. No:16 Bandırma/Balıkesir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir