Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Giresun Ada Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2009 yılından beri giresun’da hizmet veren özel Giresun ada hastanesi 200  yatak kapasitesine sahiptir. 48 doktor ile hizmet veren özel ada hastanesi 15.000 metrekarelik kapalı alan üzerine kurulmuştur. Hamilelik öncesi de hamilelik sonrasında tanı tedavi yöntemleri ile mükemmeliyetçi bir yaklaşım sunan doktor kadrosu ile her türlü doğum hizmetinde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Kadın hastalıkları ve doğum bölümünde üç farklı doktor ile hizmet veren özel Giresun Ada hastanesi doğum fiyatları şöyle,

Özel Giresun Ada Hastanesi Tedavi Yorumları

Giresun Özel Ada Hastahanesi her branşın uzman doktorlarının bulunduğu temiz ve güler yüzlü hizmet sunuyor. Karadenizin tek adası Giresun Adası manzarası muhteşem. Giriş ve 1. Katta Polikilinik hizmeti sunuluyor. Acil girişi Giresun tarafında binanın yan tarafında. 2, 3,4 ve 5. Katlarda hasta odaları ve yoğun bakımlar uniteleri bulunuyor. En yoğun gün pazartesi ve araç park konusunda sıkıntı yaşanıyor.
Başta Rıdvan UÇAR,Hakan KARA, Kamil SAVAŞ ve kalp damar cerrahi servis çalışanlarına binlerce teşekkürler iyiki varsınız Giresun için bulunmaz Nimet siniz çok teşekkür ler
Her konuda dört dörtlük bir hastane. Birçok büyük şehirde bulamayacağınız donanım bu hastanede mevcut. Bütün doktorları kendi alanlarında çok iyi ve ilgililer. 1,5 ay önce geçirdiğim ameliyatta bütün personel çok ilgiliydi. Teşekkür ederim.
Özel hastane olmasına rağmen fiyatları makül ve bazı doktorları çok iyi. Tek sıkıntı çocuk bölümünün alanının az olması.

 

Ozel Giresun Ada Hastanesi Dogum Ucretleri zel Giresun Ada Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Giresun Ada Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Aydınlar mah. G.M.K. bulv. No:248 Merkez / GİRESUN

Telefon: 444 2 232

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu