Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Kuş adasında hizmet veren Özel Gözde Kuşadası Hastanesi 15 bin metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Toplamda 150 yatak kapasitesine sahip olması 4 adet ameliyathanesi ve doğumhanesi ile her türlü doğum işlemlerinde mükemmel sonuçları elde etmenize olanak sağlamaktadır.

Doğum öncesi doğum sonrası ve doğum anında en doğru bilgiyi sunmak için profesyonel hekim kadrosu ile hizmet vermektedir. Profesyonelliğin en üst seviyede yer aldığı ve normal doğum sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile anne adaylarının en rahat bir şekilde doğum yapmasına olanak sağlamaktadır. Anne adaylarının doğum anında stressiz bir doğum yapmaları için elinden geleni yapan kadrosu ile en güzel anınızın zevkini yaşamanıza olanak sunmaktadır.

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Tedavi Yorumları

Bugün gözde hastanesine muayeneye gittim dermatolog Metin Özkan beye alakası detaylı muayenesi için çok teşekkür ederim ayrıca kadın hastalıkları doktoru İsmail Hakkı Yağan beyin ayrıntılı muayenesi herseyi en küçük ayrıntısina kadar incelemesinden de çok memnun kaldım. Meslegine saygili alakali doktorlariniz icin gözde hastanesine de ayrıca tesekkur ederim.Betul Mersin.
Diğer özel hastaneler gibi personel ve fiyatarı kibirli değil. Çok ilgili ve uzman bir ekiple karşılaşıyorsunuz ve sonrasında kendinizi güvenli ellere bırakıyorsunuz. Sağlığıma sizin sayenizde kavuştum teşekkür ederim ve tüm hastalarımıza tavsiye ederim.
Gerek hasta ile ilgili iletişimleri, gerek hijyen faktörü açısından titizlikleri, gerek covid tedbirleri açısından hassasiyet düzeylerinin yüksek olması ile kesinlikle tavsiye edeceğim bir yer diyebilirim. Bence işlerinde gayet başarılılar.
Çocuk doktorumuz Selim Hoca’dan çok memnunuz yaklaşımı,ilgisi bebeğimiz ağlamıyor:)ve tabi hamilelik sürecince birlikte yol aldığımız Engin Hocam da süper

Ozel Gozde Kusadasi Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel G zde Ku adas Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Türkmen Mahallesi, Rıza Saraç Cd., 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0256 610 00 44

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir