İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Özel Güney Adana Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Adana Seyhan bölgesinde yer alan ve toplamda 6400 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan Özel Güney Hastanesi 40 poliklinik ve 52 uzman doktor kadrosunun yanında 4 adet kadın doğum uzmanının yönetiminde her türlü doğum işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Kadın doğum alanında işinde uzman doktorların bulunduğu ve her türlü doğum türünün gerçekleştirdiği Özel Güney Hastanesi ilklerin hastanesi olmaktadır.

 

Adana Özel Güney Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

..Fiyat performans olarak iyi.Bu bölgede hastane yapmaları bile takdir edilesi.Çünkü civarda hastane yok.fiyatları uygun.Hizmetleri ortalama üzerinde. Oğlum burada doğdu..
Doktorum Osman Çakar dan çok memnun m ilk çocuğumda da ona geldim şu an hamileyim yine ona gidiyorum 😊
Mükemmel doktor kadrosuyla güleryüzlü ekibiyle herkese hitap edebilen son sistem cihazlarla bütçe zorlamayan bölgenin mucizesi iyiki varsın GÜNEY ADANA HASTANESİ.
Fatma Ersöz kadın hastalıkları uzmanı muhteşem bi doktor çok iyi işinde başarılı

Ozel Guney Adana Hastanesi Dogum Ucretleri zel G ney Adana Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Adana Özel Güney Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Dağlıoğlu Mahallesi, 14204. Sk., 01040 Seyhan/Adana
Telefon: +90 (322) 436 88-88

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir