İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Özel OFM Antalya Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Özel Antalya Ofm Hastanesi Antalya şehrinin Kepez ilçesinde yer almaktadır. 9 katlı binada toplamda 14200 metrekare kapalı alanda hizmet vermekte olup, toplamda 119 yatak kapasitesine sahiptir. 45 adet poliklinik odası ve 11 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesine sahip olmaktadır.  Doğum alanında hepsi ihtisas yapmış ingilizce, almanca ve rusça dillerine hakim ekip personelleri ile Avrupa birliği normallarında bir hastane olmaktadır.

Doğumhane personellerinin ilgi ve alakası, hemşirelerin mükemmel yaklaşımı, genel hizmetli personellerinin mükemmel hijyen ve temizliğe verdiği önem ile mükemmel bir hastane ortamı sunmaktadır. Doğumunuzun öncesinde ve sonrasında mükemmel bir yaklaşım ile hizmet vererek mükemmeliyetçi bir yaklaşımı sunmaktadır.

Özel OFM Antalya Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın Doğum Akif Bey’in (Akif Kösekahyaoğlu) alanında en iyi doktor olduğunu düşünüyorum. Hastalığın nedeni, tedavisi , tekrarlamaması gibi tüm bilgileri paylaşarak kafamda hiç soru işareti bırakmadan muayene ediyor. Ayrıca 16 yıl önce sezeryan doğumumu yapmıştı. Bir kere bile ne ağrı oldu ne sızı. Her sorduğum soruya doktorluğunun yanı sıra insani tutumunu da hissettirerek yanıtlıyor. İyi ki tanımışım bu çok değerli hocayı.
Güler yüzlü ilgili personeliyle ,her zaman gidebileceginiz en güvenilir hastanelerden biri. Kisa bir süre önce; doğum yaptim bebegim ve ben sağlıklı bir şekilde hastaneden taburcu olduk.Doktoruma ve ameliyathane personeline çok teşekkür ederim ilgi ve alakalarindan dolayı
Hizmet ve ilgi çok iyi Çok sıra baklemiyorsun ve çözüm odaklı bir yer Kadın Doğum Uzmanı Tuğçe hanım işinde uzman bir kişi!
Fizik tedavi yonca hanım, kadin doğum alp bey çok ilgili ve işlerinde uzman çok teşekkür ederim ve ayrica halkla ilişkiler döndü hanıma ilgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ederim böyle ilgili personel nadir bulunur…başarılarının devamını dilerim.saygilarlarimla…

Ozel OFM Antalya Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel OFM Antalya Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel OFM Antalya Hastanesi İletişim Adresi

Çağrı Merkezi: 444 5 007
AdresYükseliş Mah. Mehmet Akif Cad. (Dokuma Cumartesi Pazarı Karşısı) No:96 Kepez / ANTALYA

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir