Özel Polatlı Can Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Ankara ilinin Polatlı ilçesinde faaliyet gösteren ve Polatlı ilçesinin ilk Özel Hastanesi olan Özel Polatlı Can Hastanesi 3 adet ameliyathanesi, doğumhanesi, 3 adet genel yoğun bakım ünitesi 2 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere 33 yatak kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 26 adet uzman hekim 4 adet pratisyen hekim ile hizmet vermektedir.

Hamilelik sürecinin başından son anına kadar yanınızda bulunan Özel Polatlı Can Hastanesi alanında uzman doktor kadrosu ve ebeleri hizmet vermektedir. Doğum öncesi ve sonrası tüm problemlerde yanınızda bulunarak hızlı ve pratik çözüm sunarak yardımcı olan Özel Polatlı Can Hastanesi hem yaklaşım olarak hemde profesyonellik olarak hizmet vermektedir.

Özel Polatlı CanHastanesi Tedavi Yorumları

Polatlı için yeterli bir özel hastane. İki çocuğumuzun doğumuda burada oldu. Bir aksilik yaşamadık. Ortopedi doktoru Ali İhsan Hocam da branşında çok iyi muayene olurken o güven hissini ilk konuşmanızda size veriyor.
Ankara standartlarına göre fiyatları gayet uygun. Hizmet gayet güzel. Personel gayet güler yüzlü. Polatlımızın ilk ve tek özel hastanesi. Size teşekkür ederiz.
Öncelikle hastaneye giriş yaptığınız andan itibaren bütün çalışan personellerin güler yüzlü karşılamaları ilgileri mükemmel seviyede. Herkes görevini layıkıyla yerine getiriyor. Eşimin hamileliği boyunca canı gönülden desteğini veren Syn. Dr. Osman Şahin Cantekin hocamıza ayrı olarak teşekkürü belirtmeden geçemicem her zaman yanımızdaydi ve bu zorlu süreci kolaylıkla atlatmamizda büyük katkısı oldu. Doğumumuzu Can hastanesinde gerçekleştirdik hasta bakicilarindan tutunda ameliyathane ekibine hemşirelere ve ebelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Polatlı için Can hastanesi çok büyük bir imkan iyi ki varlar.
Polatlı için büyük bir fırsat olan bu hastanenin kaliteli bir tedavi vermesi benim için büyük imkan hepimiz çocuklarımız için yaşıyoruz onların sağlığı için can hastanesinde yapılan muayene sonucu takibi boyunca ilgi ve alakadan dolayı çok mutluyum çocuğum bana hayatımda baba beni doktora götür demesi ilginçtir ama mutlu etti ilginiz için teşekkürler 🙏🙏🙏

Ozel Polatli Can Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari zel Polatl Can Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Polatlı CanHastanesi İletişim Adresi

Adres: Yeni Mah. Gordion Cad. No: 1  Polatlı / ANKARA
Telefon: +90 542 404 10 90

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir