Özel Side Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Antalya’nın Side Bölgesinde bulunan ve verdiği hizmet ile oldukça popüler bir hal alan Özel Side Anadolu Hastanesi Doğum Fiyatları ve Doğum Ücretleri bakımından oldukça uygun ve tercih edilebilir bir hastane olmaktadır. Hastanenin 53 yatak kapasitesine sahip olması, 3 adet ameliyathanesi ve 1 adet doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

Hastanenin kadın hastalıkları ve doğum doktorları alanında uzman doktorlar tarafından hizmet verilmekte olup, başarılı ebe ve hemşire kadrosu sayesinde pozitif bir yaklaşım sunulmaktadır.

Doğumhanede normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile hizmet veren Özel Side Anadolu Hastanesine ait doğum yapan anne yorumlarıda aşağıda sunulmuştur.

Özel Side Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

7 ay önce Manavgat Side Anadolu Hastanesinde doğum yaptım başta Sayın doktorumuz Ahmet Yoldan’a, Çocuk Doktorumuz Hasan Azem Karabacağa, Ebemiz Vusale Hanıma çok teşekkür ederim. Gerçekten bu süre zarfında çok yardımcı oldular.Vusale ebemiz bize doğumdan sonrada çok yardımcı oldu.Ahmet Hocamız ve Hasan Azem Hocamız asla maddi anlamda yaklaşmıyor hastasına.Yeri geliyor gecenin bi vakti de olsa yardımcı oluyorlar. Allah binkere razı olsun önce Allah’ın sonra onların sayesinde bebeğimizi sağ salim kucağımıza aldık.
Bu hastane de 2 kez doğum yaptım. İkisinde de cok güzel ilgi ve alaka gördüm. Sevgili doktorum Ahmet Yoldan ve asistanına, baş ebe Vüsale Erkana, cocuk doktorumuz Hasan Azem Karabacak ‘ a minnetlerimi sunuyorum Böyle bilinçli kadroları bünyesinde bulunduğu sürece hep kazanacak olan bir hastane. Teşekkürler side anadolu hastanesi ve çalışanları :):):)
Uzun süredir bu hastahanenin hastayım özellikle kadın doğum uzmanı AHMET YOLDAN hocama sonsuz teşekkür ediyorum hem dalındaki uzmanlığı bilgisi hem hastasına yaklaşımı samimiyeti ilgisi anlatılacak tarzda değil o kadar hastahane gezmiş birisi olarak söylüyorum eğer güzel bir ilgi ve birbirinden tecrübeli doktorlarla hemşirelerle tedavi görmek isterseniz kesinlikle bu hastahane 1.sıranız olsun çünkü hastahane olarak sizi müşteri değil gerçekten kendi ailelerinden birisi hastaymış gibi görüyorlar ve ona göre ilgileniyorlar bu ilgi ve alakaları için gerek AHMET HOCAMA gerek Zekiye Elif selin Hemşire ve ebe arkadaşlara , halkla ilişkiler sorumlusu mine hanıma vezne sorumlusu özlem hanıma çok çok teşekkür ederim tekrar görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın

Ozel Side Anadolu Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari zel Side Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Side Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Side Mahallesi, Side Bulvarı, No:55/1, 07330, Side Manavgat / Antalya/Türkiye
Telefon: +90 (242) 744 02 02 (pbx)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir