Özel Uncalı Meydan Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Antalya’da verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Özel Uncalı Meydan Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum ile alakalı alanında uzman doktorlar tarafından hizmet vermektedir.

Doğum öncesi ve doğum sonrasında sunduğu hizmetler ile akıllarda yer edinmektedir. Doktor hasta ilişkisinin en iyisini sunan Özel Uncalı Meydan Hastanesinde Ağrısız doğum, normal doğum ve sezaryen doğum seçenekleri sunulmaktadır.

Birbirinden deneyimli 3 adet uzman doktor ile hizmet veren Özel Uncalı Meydan Hastanesinde Ebeleri, hemşireleri ve diğer çalışanları ile bir aile ortamını sunmaktadır.

Özel Uncalı Meydan Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok memnun kaldık, ikinci çocuğumuzun doğumunu burada gerçekleştirdik. Bade hanım diye bir kadın doğum doktoru var, iyi ki var 🙂
Kadın doğum yatış kısmında bulunan güleryüzlü hemşireler Zeynep Cetın,Nucan,Fatma,Ayşe,Elif,Fatmagül,Hatice ve sekreterlerine göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden dolaylı ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Hastanenizde esım sezaryen doğum yaptım dr m.kemal beye ebeleriniz münire hanıma fatma hanıma zeynep hanıma sekreteriniz hatice hanıma güler yüzlü ve cana yakın davranışlarından dolayı teşekkür ederiz çok memnun kaldık
Sancı şikayeti ile yattığım Uncalı meydan hastanesinde ki kadın doğum doktorumuz Rıza Hakan beye ve doğum servisi 2.kattaki canım ekibe güler yüzlerinden ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Kadın Doğum doktoru Bade Ilgın mükemmel bir doktor. İlgisi alakası tedavisi verdiği moral gerçekten çok iyi bir doktor şiddetle tavsiye ederim.

Ozel Uncali Meydan Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari zel Uncal Meydan Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Uncalı Meydan Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Molla Yusuf Mahallesi 1425. Sokak No: 9 – 07070
Uncalı Konyaaltı / ANTALYA
Telefon: +90 242 226 03 03

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir