Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Yalova Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Özel Yalova Hastanesi Aslen Uzmanlar Polikliniği olarak 1999 yılından bu yana kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi amaçlayan bir hastane olmaktadır. Yalovadaki ilk özel hastane olma liderliğinide elinde bulunduran bir hastane olmaktadır.

Özel Yalova Hastanesi 5355 metrekare kapalı alanda hizmet veren bir hastane olmakta birlikte 100 yatak kapasitesi, 3. Basamak Yoğun Bakım ünitemizde 28 yatak kapasite ile yine 10 kuvöz 3.basamak Yeni Doğan Ünitesi, 3 ameliyathanesi, 2 doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

Normal doğum olsun, sezaryen doğum olsun, epidural doğum olsun hepsinde profesyonelce hepsi deneyim sahibi uzman doktorlar tarafından hizmet verilmekte olup, deneyim ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde oldukça beğenilen bir hastahane olmaktadır.

Özel Yalova Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın Doğum Uzmanı Dr. Filiz Ciğerim ve ebe Şehzade Hanım doğum sürecimde benimle çok ilgilendiler, sayelerinde çok rahat denilecek bir şekilde normal doğum yaptım, kendilerine çok teşekkür ederim.
Kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Filiz hanım, şehzade hemşire mesleğinde ve insani ilişkilerde çok iyi Allah hayırlı bereketli uzun ömür versin. Gece bebeğe çok iyi bakan mama hazırlayıp gazını çıkaran işinin uzmanı aylin hemşireye ayrıca teşekkürler. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü. Doğum ücretleri uygun.
Kadın doğum uzmanı filiz hnm ve ekibinden güler yüzleri ve ilgi alakalarından dolayı cok memnun kaldim.bir senedir kendisinde tedavi gormekteyim öyle ki yıllarca gittigim kendi dr.umu filiz hnmı tanıdıktan sonra bıraktım.işinde gercekten uzman aynı zamanda sempatik ve güleryüzlü…kariyerinde başarılar dilerim.
Bu hastanede doğum yaptım ve cok memnun kaldım doktorum buğday hanım harika bir insan ve kesinlikle gidilmesi gereken bir doktor işinde uzman bebeğiniz ve sizin için en iyi kararları en uygun zmanda veriyor mutlaka uğrayın derim 😍

Ozel Yalova Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri zel Yalova Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Yalova Hastanesi İletişim Adresi

Adres: FEVZİ ÇAKMAK, ŞEHİT ÖMER FAYDALI-CAD, FIRIN SK. No:33/A, 77100 Merkez
Telefon: (0226) 811 22 44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu