Serik – Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

1993 yılından bugüne kadar Özel Hastaneler grubu ile hizmet veren Anadolu Hastanesi Grupları ile mükemmel hastaneler hizmeti vermektedir. Çözüm odaklı yaklaşımı ve mükemmel anlayışı doğum yapmak isteyen anne adaylarının yanında olmaktadır. 7 adet hastahane ile hizmet veren Özel Anadolu Hastaneleri, Serik ilçesinde yer Alan Özel Aspendos Hastanesi doğum ücretleri şöyle;

 

Serik Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok çözüm odaklı bir Hastane. Çalışanların sempatikliği ve güler yüzüyle ben ve arkadaşım çok memnun kaldık. Özellikle her defasında sabırla dinleyen kendimizi evimizde gibi hissettiren donanımlı kadın doğum Doktoru Yegana hanıma ve güler yüzlü yardımcısına çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın Anadolu Aspendos hastanesi, bir sonraki tatilimizde görüşmek üzere.
Diğer özel hastane ücretleri düşünüldüğünde, bu hastanenin ücretleri gayet makûl. Çocuk doktoru, diş doktoru, diyetisyen ve kadın doğum doktoruyla düzenli olarak görüşüyorum ve hepsi de gayet ilgili, güler yüzlü, alanlarında başarılı insanlar. Özellikle kadın hastalıkları doktoru Muhammet Toprak şu anda gebelik takibimi yapıyor ve insanın hastaneye koşarak gelmesine sebep oluyor, en ince detayına kadar bilgilendirmeden hastayı yollamıyor, muayene en az 15-20 dakika sürüyor.
Kadın doğumcu doktor Yegana Sadigova hanıma sonsuz teşekkürler .daha önce yaşadığım düşüklerden dolayı korkularım büyüktü.çok riskli gebelik süresini onun sayesinde güzel geçirip, sağlıklı şekilde bebeğimizi kucağımıza aldık. Cevremdeki her kese sadece onu öneriyorum. Ayrıca eşim türkce bilmediyinden Yegane hanımın rusca Çok güzel konuşması ve sabırlı şekilde her şeyi ona da teker-teker anlatmasından çok memnun kaldık.
erhabalar,hastanenizde 2 gün 1 gece kaldık doktorlardan Genel Cerrah teoman beye çok teşekkür ederiz ilgisi alakası çok güzeldi.Genel cerrah olarak doktorumuz bundan sonra teoman bey olacak.Ayrıca gündüz çalışan hemşirelere teşekkür ederiz.

Serik Ozel Aspendos Anadolu Hastanesi Dogum Ucretleri Serik 8211 zel Aspendos Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Anadolu Aspendos Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Serik Belek Turizm Yolu 1.Km. 07500 Serik/Antalya (Serik Otogarı Karşısı)

Telefon: +90 (242) 722 53 53 (pbx)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir