Özel Hastane Doğum Fiyatları

Yalova Özel Aktif Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Yalova Çiftlikköy’de 2010 yılında Fizik Tedavi Merkezi olarak 2013 yılında ise genel hastane olarak hizmet vermeye başlayan Özel Yalova Aktif Hastanesi 6650 metrekare kapalı alan üzerinde 79 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden beridir halk tarafından sevilen saygı duyulan hastanelerin başında yer alan Özel Aktif Hastanesi doğum yapacak anne adaylarının memun kaldığı kadın hastalıkları ve doğum doktorları tarafından güleryüzlü hizmet sunulmaktadır.

Normal doğum olsun, sezaryen doğum olsun veya epidural doğum seçenekleri olsun hepsi birbirinden tecrübeli doktor ve ebe kadrosuyla hizmet vererek doğumunuzu en güzel şekilde geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Özel Aktif Hastanesi Tedavi Yorumları

Melisa hanım, Emine hanım bizimle çok ilgilendiler. Yapılacak tetkik tedaviler için bize anlatıp tek tek yönlendirdiler Kendilerine ilgileri için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yalova’da Aybala hanım gibi bir doktor büyük şans bunu bir kez daha gördük. Herkese tavsiye ediyorum.
Bugün acil olarak başvurduğum aktif hastanesinde poliklinikte benımle ilgilenen kısa sürede tedavimi uygulayan Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Aybala Fatma Gürsoy’a.. bana çok yardımcı olan Asistanları Emine ve Melisa hanıma. Radyoloji doktoru ve Asistanı Seda hanıma. Doğumhanede olan Sibel,Ovadan,Aleyna Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum. Yalova’da böyle kaliteli hizmet verdiğiniz için 👏👏
Sevgili Yeni doğan hemşireniz Kader Hanıma çok teşekkür ederiz.Sarılık için hastaneye doğum sonrası geldik ve bizi bebek bakımı ile ilgili sabırla bilgilendirdi.kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.Sevda&Tarkan Açıkgöz
Başta Aktif hastanesine, orda görev yapan çocuk Dr. İbrahim Türk beye, dahiliye doktoru cemil Hocazade’ye, dünyanın en güzel mutluluğunu bize yaşatan sevgili kadın doğum doktorumuz opr.dr Ercan TUTAL doktorumaza, ayrıca ne zaman hastanenize gelsem ilgisini ve güler yüzünü eksik etmeyen check-up sorumlusu Eda Kocatepe’ ye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yalova Ozel Aktif Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Yalova zel Aktif Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Aktif Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Sahil Mahallesi, İzmit Yalova Yolu No:81 D:No:81, 77600 Çiftlikköy/Yalova
Telefon: (0226) 352 66 66
Telefon: 0552 852 66 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu