Ankara Özel Kudret Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Ankara’nın Maltepe bölgesinde faaliyet gösteren Özel kudret hastanesi doğum konusunda oldukça profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Maltepe bölgesinin oldukça kapsayıcı bir konumunda yer alan hastanemizde, yeterli miktarda yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte en kaliteli medikal ürünler ile hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sıfır sıkıntı politikası sayesinde, herkesin görüşünü dinleyen ve çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olan Özel Kudret Hastanesi Ankara Halkı için mükemmel bir nimet diyebiliriz. Ankara Özel Kudret Hastanesi Doğum Ücretleri şöyle;

Ankara Özel Kudret Hospital Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Çok güzel temiz hijyen hemşireler fedakar çalışıyor teşekkürler tüm hastane yetkillilerine Allah kolaylık sağlık ve başarılar versin.
3. Katta çalışan hemşire hanımlar, ebe hanım, doktorlarımız hastalarla çok ilgiliydi, iletişimleri çok güzeldi, hastamız için ellerinden geleni yaptılar. Teşekkürlerimizi sunarız. Özel Kudret International Hastanesini tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Kaliteli hizmet.. Hastalığımız konusunda yeterince aydınlatılıyoruz doktorlarinız ve sağlik personelleriniz işlerinde gayet başarılılar..
İşe giriş raporu için gittiğim hastanede, personelin ilgi alakasından cok memnun kaldım. Yönlendirmeleri, hastaya yaklaşımları harika. Volkan bey, A katında Gülten hanım, röntgen teknisyeni, – 1 katındaki hasta danışmanları ve kan almadaki hemşire ;hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ankara Ozel Kudret Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel Kudret Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Kudret İnternational Hospital İletişim Adresi

Adres: GMK Bulvarı No:81 Maltepe/Ankara
Telefon: 444 44 10

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir