Özel Hastane Doğum Fiyatları

Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Gaziantep’te 2017 Yılında Kurulan Ve 12.000 Metre² Açık Alan Üzerinde Hizmet Veren Özel Gaziantep Defa Life Hastanesi Alanında Uzman Kadın Doğum Hastalıkları Doktorları Tarafından Oluşmaktadır. Antep Halk Tarafından Oldukça Sevilen Özel Defa Life Hastanesi Uygun Fiyat Politikası Ve Müşteri Memnuniyeti Sayesinde Tercih Edilmektedir. Alanında Uzman Doktorların Oluşturduğu Özel Defa Life Hastanesi Sıfır Sorun ile Tedavi Olmanızı Sağlamaktadır.

Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi Tedavi Yorumları

Manolya hanım mükemmel bir doktor.Güler yüzlü,çok ilgili,çok net,kararlı.İlk bebeğim olduğu için panik, heyecanlı ve çok korkuluydum herşeyimizle ilgilendi çok rahat bir doğum geçirdim sayesinde. Kendisine tekrar buradanda teşekkür etmek isterim.Hersey için Teşekkür ederiz. Miniğim kızımla sizi çok öpüyoruzz. İyiki tanıdık İyiki varsiniz “Asistaniniz’da çok iyi,çok kibar onada teşekkür ederiz”
Gaziantep de yaklasik13-14 kadın doğum doktoru gezmiş biri olarak Manolya hnm in uzerine doktor denk gelmedim.ilgisi yaklaşımı 10 numara. Herkese özellikle tavsiye ediyorum . Yonlendirdigim herkes teşekkür için mutlaka arıyor. İlginiz ve güler yüzünüz için tekrar çok teşekkür ederim.
Eşim yaklasik 9 ay önce burada doğum yapti. Erken doğuma bağlı olarak kızım 14 gün küvezde kaldı. Bu süreçte doktorumuz Mehmet Aksoy çok güzel takip ve tedavi etti kızımızı. Her gün bizi bilgilendirdi 14 gün boyunca. Gün gün değişimleri , gelişmeleri üşenmeden söyledi. Taburcu edildikten sonra işitme testi, göz testi büyük bir titizlikle yapıldı. Çok memnun olarak ayrıldım, teşekkürler
Kadın Doğum doktoru Arif Deniz bey çok iyi bir doktor. Mesleğini en başarı şekilde yapan bir doktor. Ona burdan sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Gaziantep Ozel Defa Life Hastanesi Dogum Ucretleri Gaziantep zel Defa Life Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar
Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Güneykent Mah. Adnan Menderes Bul. No: 74/1 Şahinbey / Gaziantep
Tel: (0342) 335 33 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu